linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

O Banku - Żuławski Bank Spółdzielczy

O Banku

Żuławski Bank Spółdzielczy w Nowym Dworze Gdańskim jest jednym z liderów finansowych na lokalnym rynku.

Przez 70lat swojego istnienia Żuławski Bank Spółdzielczy przeszedł wiele zmian. Były to zmiany w dużej mierze spowodowane zmianami politycznymi w kraju, rozkwitem, polskiej gospodarki, ale i postępem technologicznym. Obecnie dorobek Banku to nowoczesna siedziba i filia, sieć komputerowa spełniająca najwyższe standardy bezpieczeństwa i przede wszystkim profesjonalna obsługa. Być godnym zaufania partnerem finansowym korzystającym z wieloletniego doświadczenia, spółdzielczej tradycji i wartości społecznych- to nasza misja. Aby temu sprostać dostarczamy bezpieczne produkty i usługi w przyjaznej dopasowanej do potrzeb klientów w ofercie.

Aktywnie uczestniczymy w życiu społecznym mieszkańców, wspieramy lokalne inicjatywy. Organizujemy zbiórki publiczne i wspieramy środowiska artystyczne, szkoły, instytucje pożytku publicznego. Realizujemy ambitne projekty wspierające lokalne przedsiębiorstwa, co niewątpliwie będzie miało wpływ na poprawę sytuacji na rynku pracy. Oferowane przez nas produkty cechują się wysoką jakością i doskonale zaspokajają potrzeby lokalnego rynku.

Żuławski Bank Spółdzielczy należy do grupy ponad 200 banków i współtworzy Spółdzielczą Grupę Bankową, której usługi oferowane są w ponad 1800 placówkach, położonych przede wszystkim na terenie centralnej i północno-zachodniej części Polski.

 

 

 

 

MISJA

Pozostaniemy godnym zaufania partnerem finansowym, korzystającym z wieloletniego doświadczenia, spółdzielczej tradycji i wartości społecznych. Dostarczamy bezpieczne produkty i usługi w przyjaznej dopasowanej do potrzeb klientów ofercie

WIZJA

Wiodący na rynku lokalnym Polski Bank Spółdzielczy , lider w kompleksowej i efektywnej obsłudze finansowej rolnictwa, będący jednocześnie dostawcą uniwersalnych usług bankowych dla wszystkich klientów  oraz instytucją wspierającą rozwój inicjatyw mających na celu rozwój środowiska lokalnego i jego społeczności.

 

Solidarność

Tradycja

Partnerstwo

Stabilność

statut

Najważniejszym dokumentem określającym cel i przedmiot działalności Żuławskiego Banku Spółdzielczego jest Statut Banku. Ostatnia zmiana Statutu została zatwierdzona podczas Zebrania Przedstawicieli Banku w dniu 28 czerwca 2023 r.

Pobierz statut banku

dane kontaktowe

Centrala Banku

Żuławski Bank Spółdzielczy
ul Sikorskiego 52
82-100 Nowy Dwór Gdański
telefon: 55 246 91 31
faks: 55 246 91 20

Szczegółowe dane

KRS:0000045454
REGON:00049604700000

NIP: 578-00-04-676
BIC CODE (SWIFT): GBWCPLPP

Bank Online

e-mail: sekretariat@zulawskibs.pl